Mam już więcej informacji, to spieszę się nimi podzielić. II Ogólnopolska Konferencja Studentów i Młodych Naukowców „Oblicza Neuronauki” zbliża się wielkimi krokami!
Z oficjalnej wiadomości wynika co następuje:
W dniach 16-18 listopada 2012 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się druga edycja ogólnopolskiej konferencji „Oblicza Neuronauki”.
Organizatorem wydarzenia są członkowie Studenckiego Koła Naukowego Neurobiologii działającego przy Uniwersytecie Warszawskim.
W ramach konferencji zaplanowano sesję posterową oraz pięć sesji referatowych obejmujących następujące bloki tematyczne:
– Neurobiologia
– Neuropsychologia
– Neurologia i neurochirurgia
– Neuroinformatyka
oraz
– Pogranicza neuronaukiKażda z sesji tematycznych będzie poprzedzona wykładem zaproszonego gościa, specjalisty w danej dziedzinie. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą technologie innowacyjności.
Prelekcje studenckie będą odbywały się równocześnie w dwóch salach, w wersji podstawowej (referaty przeznaczone dla słuchaczy początkujących w danej dziedzinie) oraz rozszerzonej (dla osób już posiadających podstawy merytoryczne). Prelegenci będą mogli zgłaszać wystąpienia 15-minutowe (standard) lub 5-minutowe (flash).
Konferencja odbędzie się w języku polskim i skierowana jest do studentów nauk przyrodniczych, ale także do osób nie związanych ze środowiskiem naukowym.
Rejestracja już w trakcie! Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej www.neuronauka.org.
Tymczasem czekam na dokładniejszą rozpiskę wykładów! ;)
