Reklama na Neurotyku

neurotyk.net - blog psychologiczny, psychologiaNeurotyk.net to blog psychologiczny dotykający zagadnień neuropsychologicznych, psychologicznych, popularyzujący neuronaukę i technologie, które któregoś dnia uczynią nas nieśmiertelnymi. Publikuję ciekawostki z dziedziny synaps, w tym opis badań psychologicznych, eksperymentów czy przypadków osób chorych psychicznie – to właśnie na ich przykładzie wyraźnie widać jaką mózg sprawuje nad nami kontrolę. Pojawiają się tutaj również informacje o najnowszych technologiach, które pozwolą nam żyć dłużej i powiększać nasze zdolności poznawcze, czyli polepszać pamięć czy wyostrzać uwagę. A wszystko to tematyką dotykające bezpośrednio lub pośrednio mózgu, czyli domu naszej świadomości, wiedzy i mądrości. To ten organ buduje naszą rzeczywistość, to on może ją zniekształcać – dlatego przypadki neurologiczne są tak interesujące i tak dużo możemy dowiedzieć się o sobie czytając je i badając. Przez długi okres pisania zgromadziłem niemałą grupę czytelników, których bardzo cenię za ich przywiązanie.

Jeśli znając profil tej strony chciałbyś się tutaj zareklamować – gorąco zapraszam.

      Najprościej będzie przygotować swój box reklamowy o wymiarze 125×125 pikseli i umieścić go tutaj korzystając ze skryptu Adtaily: Dodaj reklamę. Na tej też stronie wyświetlana jest aktualna stawka za dzienne wyświetlanie reklamy.
      Jestem też otwarty na wszelkie inne możliwości zarobku. Jeśli zatem masz jakąś inną propozycję na reklamę – proszę o kontakt:

      jedrzej.kaminski [at] gmail.com

Umiejscowienie przykładowych boxów reklamowych:

reklama-neurotyk-index

reklama-neurotyk-single