Madonna

09-12-2008 komentarzy 9

Był tost, szyba, grzyb na ścianie…

A teraz Matka Boska została zauważona w mózgu!

Sam skan można kupić na eBay’u. Licytacja zapowiada się mocna – na razie 157$. Idealny prezent na święta? :>

[edit] Sprawa, mimo dziwnego religijnego kożuszka, ma wymiar bardzo smutny. Odsyłam do szczegółów, związanych z poważnym zatruciem środowiska.

Strzałka do ikon

9 Odpowiedzi do : Madonna

 1. finwe.isilra pisze:

  Hmmm, coś się strona sypie, bo ładuje się całe wieki i jeszcze się nie załadowała, nie wiesz w czym problem?:/
  Agent Orange – i wszystko jasne… Czytałem o tym nie tak dawno (gorąco polecam „Świat bez nas” A. Weismana, rewelacyjna książka!), napalm też tam produkowali, prawda?

 2. finwe.isilra pisze:

  Nie można edytować postów (może dodasz taką możliwość?) więc zdubluję komentarz: błąd leży po mojej stronie, nie zauważyłem, że obrazek jest z ImageShacka, u mnie w pracy (co nie oznacza, że piszę to z pracy:P) blokują nam ImageShacka, przepraszam za marudzenie:)

 3. Teloch pisze:

  Bym się nie zdziwił – w końcu w czasach Wietnamu te dwie rzeczy były najbardziej potrzebne… Nie ma to jak produkować broń chemiczną na terenie niemal zabudowanym.

  A stronka się krzaczy bo coś z serwerem jest. Powinno przejść ;)

  [edit] Ja mogę edytować ;) Strona jednak szwankuje – a obrazek jest załadowany do mnie :> nie z ImageShacka :> skąd ta myśl? :>

 4. finwe.isilra pisze:

  To już całkiem zgłupiałem;) Napisałem o ImageShack, po podczas ładowania strony mi się strona zatrzymała właśnie na połączeniu z IS, dlatego… Teraz w domu strona działa całkiem składnie, nie widzę problemów, a w ogóle to przepraszam za zamęt:D

  Tylko propozycja z edycją – mam u siebie bardzo konkretną wtyczkę (bo widzę że waćpan też na WordPressie, prawda?):
  http://www.raproject.com/ajax-edit-comments-20/
  Działa elegancko, zauważyłem, że dość często użytkownicy z tego korzystają (oczywiście edycja jest ograniczona czasowo, wszystko definiujesz). Czasem człek popełni trochę błędów podczas pisania „na gorąco” i zanim się zreflektuje, jest już za późno:)

 5. Teloch pisze:

  E, ekstra. Dzięki wielkie. Właśnie bałem się tego, że użytkownicy dowolnie będą wszystko modyfikować, ale jeśli jest ograniczenie, to wtyczka idealna!

  I tak, WP rulz :>

 6. W Stanach jest chyba nawet muzeum takich kuriozów. Jezus na przypalonym ziemniaku, 12 Apostołów na piance od kawy, zresztą grzanka z wizerunkiem najwyższego o której Pan wspominał jest dokładnie tam :) Proszę mnie poprawić jako ekspert, odpowiedzialny jest za to obszar naszego mózgu zwany FFA (Fusiform Face Area)? Dzięki niemu widzimy oczy i nos na liściach, piasku i powierzchni księżyca. Ja osobiście na powyższym Matki Boskiej dopatrzeć się nie potrafię, ale to co dla nas jest żartem, bywa brane jak najbardziej serio. Choćby słynny papież w ogniu ( http://licorea.pl/bart/blog/2007/10/16/papiez-w-ogniu/ ), lansowany jako dowód na kanonizacje!

 7. Ravicious pisze:

  Zabijcie mnie, ale nie widzę tam Matki Boskiej :D

 8. Teloch pisze:

  Bardziej to mi się z ponurym grabarzem w kapturze kojarzy… ale cóż, z religią się nie dyskutuje :P

  To może jakiś konkurs? „Co u licha tam jest?”

  Może – żaden tam ze mnie „Pan” ;) rozpoznawanie twarzy to skomplikowany proces, w którym rzeczywiście FFA ma spory udział. Osobiście bardzo lubię wypatrywać twarzy w kafelkach łazienkowych i dywanach ;)

  Dzięki za odwiedziny, mam nadzieję, że będziesz wpadał częściej ;)

 9. MuKuL pisze:

  TED
  Michael Shermer: Why people believe strange things
  http://www.youtube.com/watch?v=8T_jwq9ph8k

  polecam obejrzenie

Zostaw odpowiedź

Adres nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone *

*

Możesz użyć poniższych znaczników: HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>